داستان کرکسیون هنر

کرکسیونی بدون مرز ...

داستان کرکسیون هنر

کرکسیونی بدون مرز ...

دانشجوهای رشته هایی مثل معماری، شهرسازی، طراحی داخلی، گرافیک و طراحی لباس همیشه برای ایده گرفتن درباره پروژه­هاشون به دیدن پروژه­های افراد مختلف و برجسته در رشته خود مشغولند. در این حالت ما همیشه محصول نهایی و نتیجه طراحی رو میبینیم که خیلی عالی، زیبا و آموزنده هست ولی معمولاً فرآیندی که از کانسپت و یا یک جرقه در ذهن طراح تا رسیدن به محصول نهایی طی شده را نمیبینیم!

به علاوه دانشجوهای این رشته­ها در طول فرآیند طراحی خودشون، معمولاً با افراد مشخص و ثابت که بهشون دسترسی دارن، کرکسیون میکنن و کمتر پیش میاد نظرات متنوع افراد مختلف در رابطه با پروژه خودشون رو بشنون!

همونطور که همه میدونیم عصر ما عصر تکنولوژی و ارتباط از راه دوره! همه چی داره مجازی میشه! ما نباید از این جریان عقب بمونیم !روزهایی که به خاطر کرونا همه تو خونه­هامون قرنطینه بودیم و آموزش آنلاین داشتیم رو یادتونه ؟ کرونا به ما نشون داد که باید خودمون رو برای ارتباط از راه دور و مجازی آماده­تر کنیم!

کرکسیون هنر از دل تمامی این افکار و در پاسخ به آنها به وجود آمده است!

کرکسیون

کرکسیون هنر، اولین استارتاپ و پلتفرم برای کرکسیون آنلاین در رشته­های معماری، شهرسازی، طراحی داخلی، گرافیک و طراحی لباس هست!

خیلی وقتا نیاز به نظرهای کسی داریم که تا به حال پروژه و طراحی ما را ندیده باشه! نیاز به یه نظر و دیدگاه جدید! نیاز به یه راهنمایی نو و تازه!  بستر تمام این اتفاقات همین جاست!

ما در کرکسیون هنر دور هم جمع شده ایم تا همه افراد از هر نقطه، از هر دانشگاهی که درس می خونن یا از شرکت های مختلفی که کار میکنن، بتونن فراتر از مرز های مکانی و زمانی، پروژه های خودشون رو با همدیگه به اشتراک بگذارن و کرکسیون کنن، از نظرهای مفید هم استفاده کنن و پروژه هاشون رو به بهترین شکل کامل کنن!

هدف هامون که در کرکسیون هنر باهم بهش میرسیم

کرکسیون با افراد مختلف از هر نقطه جهان و استفاده از نظرهای تازه، ایده های جدید و دیده شدن طراحی هامون توسط همه !

یه رزومه آنلاین با پروژه های تکمیل شده امون و فرصت عالی برای معرفی به جامعه حرفه ای و فرصت های شغلی بهتر!

ترم نامه کرکسیون هنر مجله ای آنلاین که آخر هر ترم، در سایت منتشر میشه و پروژه های برتر کرکسیونی ها که در کرکسیون هنر تکمیل شده با نام خودشون به جامعه حرفه ای معرفی میشه!